Úřad práce Hradec Králové

warning: Illegal string offset 'files' in /home/460fky8p/public_html/modules/upload/upload.module on line 276.

Zajímá vás možnost nového zaměstnání? Úřad práce Hradec Králové disponuje neustále aktualizovanou nabídkou dostupných volných pracovních pozic. Výběr nemusí být zrovna snadný, a tak jsou vám služby úřadu plně k dispozici. Práce ve městě Hradec Králové pasují jak na vyučené, tak na středoškoláky a vysokoškoláky. Vybere si každý a dál vše záleží na schopnostech zaujmout na konkurzu, pohovoru nebo při přijímacích testech. Úřad práce Hradec Králové najdete na adrese Wonkova 1142/1, Hradec Králové.
Pokud vás zajímají nabídky na volná pracovní místa v Hradci Králové nebo třeba v okolních okresech, navštivte úřad práce Jičín. Tam vám poradí i s možností rekvalifikace.
Hradec Králové se nachází na východě Čech a žije zde přibližně 95 000 obyvatel. Hradec Králové se nachází na soutoku Labe a Orlice. V roce 2012 zde dosáhla míra nezaměstnanosti 6,70 % - což vypovídá o jejím pomalém, nicméně jistém snižování. Průměrná mzda zde činí přibližně 23 000 Kč. V Hradci se nachází řada univerzit a kulturních památek.

Úřad práce Hradec Králové - volná pracovní místa


Zobrazit všechna volná místa Hradec Králové.